menu
search Prisijungti account_circle
close

Padelio lyga

chevron_left
Ruduo 2022 • Klaipėda
Naujienos

Klaipėdiečiai rodo, kaip reikia žaisti grupių etape

2022-11-22
Pirmą kartą Klaipėdoje vykstantis GRIP padelio lygos turnyras rado savo gerbėjų ratą. Išskyrus pačias stipriausias poras, C lygio padelio žaidėjai Klaipėdoje pavyzdingai sužaidė beveik visus savo mačus. Pajūryje netrukdo nei suprastėjęs oras nei dengtų aikštelių trūkumas. Finalinis renginys, kurio metu bus žaidžiami visų divizionų pusfinaliai ir finalai, vyks gruodžio 20 d. 18 val. Vydmantų padelio aikštyne.
Klaipėdiečiai rodo, kaip reikia žaisti grupių etape

TOP (B/B+) divizionas

Stipriausiame divizione sužaisti tik penki mačai, tad kolkas galutinė rikiuotė grupėje tikrai neaiški. Su trimis taškais pirmauja dar nepralaimėję Motiejauskaitė/Romančikas. Po grupių etapo keturios geriausios poros sužais 2 pusfinalius ir mačus dėl pirmos ir trečios vietos.

Light (C/C-) divizionas

Pavyzdingai varžybos grupėje baigėsi. Net trys poros surinko po keturis taškus. Dėl geresnio laimėtų ir žaistų setų santykio pirmąją vietą grupėje užėmė Grikšas/Venckus. Antroji vieta atiteko Liudvikui/Petrošiui, o trečioje liko Dymovas/Krikštaponis. Paskutinė vieta pusfinalyje atiteko ketvirtą vietą grupėje užėmusiems Bartkui/Kniežai.

Moterų C+ divizionas

Pats gausiausias ir aktyviausias divizionas visame turnyre. A grupėje dar liko sužaisti tris mačus, bet panašu, kad tai bus patys svarbiausi grupės mačai. Situacija po šių mačų gali kardinaliai pasikeisti, o šiuo metu lyderiaujančios Kalnienė/Skaraitė turi būtinai laimėti savo paskutinius mačus, kad užsitikrintų pirmąją vietą grupėje ir patekimą į atkrintamąsias. B grupėje taip pat liko sužaisti tik tris mačus, tačiau čia galutinė rikiuotė daug aiškesnė. Akivaizdžios lyderės Kuplauskaitė/Maksvytytė ir Daknienė/Vazgirdė. Trečiąją vietą grupėje jau užsitikrino Levickytė/Mėčienė. Likusios poros dar gali pakovoti dėl ketvirtosios pozicijos grupėje ir patekimo į pusfinalį. Į kitą etapą pateks 8 geriausios poros, užėmusios 1-4 vietas savo grupėje.

Pasidomėkite, kaip sekasi kituose miestuose

Kas tęs kovas dėl čempiono titulo Vilniuje

Artėja svarbus grupių etapo momentas Kaune

Sutinku Privatumo politika