menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Padelio lyga

lt en
chevron_left
Ruduo 2022 • Vilnius
Naujienos

Kas tęs kovas dėl čempiono titulo Vilniuje

2022-11-21
Įsibėgėja antrasis Vilniuje GRIP padelio lygos tęstinis turnyras. Dar vyksta grupių etapas. Po jo dvikovos persikels į atkrintamųjų etapą. Sužinokite, kaip sekasi divizionų lyderiams ir kiek porų pateks į atkrintamąsias.
Kas tęs kovas dėl čempiono titulo Vilniuje

Masters (A) divizionas

Pats įdomiausias ir aukščiausio lygio padelis turėtų būti žaidžiamas būtent šiame divizione. Tačiau deja, gerbėjams tenka nusivilti, nes kolkas čia sužaistas tik vienas mačas – panašu, kad visos intrigos nusikelia į netolimą ateitį. Į kitą etapą pateks keturios geriausios poros kurios sužais pusfinalius, finalą ir dėl trečios vietos.

TOP (B/B+) divizionas

A grupėje be pralaimėjimų žengia Balčiūnas/Valciukas A grupėje. Jie jau nugalėjo praėjusio sezono vicečempionus. B grupėje nenugalimas Čeilutkaitės/Kvietkausko duetas – dvi pergalės iš tiek pat galimų. Į kitą etapą pateks keturios poros savo grupėje užėmusios 1-2 vietas.

Challenge (B-/C+) divizionas

Akivaizdūs diviziono lyderiai – Kirkliauskas/Skrolis. Jie jau sužaidė visus mačus B grupėje ir užtikrintai laimėjo visus penkis susitikimus, per kuriuos pralaimėjo tik vieną setą. Būtent sudėtingiausias mačas jiems teko prieš Malaišką/Pranculį, kurie grupėje jau užsitikrino antrąją vietą. Kitose grupėse irgi yra pralaimėjimo dar nepatyrusių porų, tačiau mačų sužaista jų grupėse mažiau, todėl dar neatsiskleidė tikrasis pajėgumas. Į kitą etapą pateks 16 porų, kurios užims 1-4 vietas savo grupėse.

Light (C/C-) divizionas

Užtikrintai grupių etape žaidžia Ramanauskas/Vasiliauskas. A grupėje nepaliko vilčių savo priešininkams ir jau užsitikrino vietą atkrintamųjų etape – keturios pergalės per keturis mačus ir nė vieno pralaimėto seto. B grupėje pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrė Janušonis/Jasiukaitis bei Daukantas/Karsten – tikėtina, kad jų tarpusavio mačas ir nulems, kas užims pirmąją vietą grupėje. C grupėje situacija paini – trys poros turi po dvi pergales, todėl viskas spręsis paskutiniuose grupės mačuose. Keturios geriausios poros iš kiekvienos grupės tęs kovas atkrintamųjų etape.

Moterų B- divizionas

Šešios poros varžosi vienoje grupėje. Grupėje jau sužaisti 5 mačai iš 15, tačiau jau ir dabar aišku, kad situacija bus paini. Penkios poros turi po vieną tašką ir reikia laukti paskutinių mačų grupėje. Į kitą etapą pateks keturios geriausios poros kurios sužais pusfinalius, finalą ir dėl trečios vietos.

Moterų C+ divizionas

Tarp penkių porų geriausią formą demonstruoja Jakimauskė/Šipkauskė ir jau užsitikrino pirmąją vietą grupėje ir patekimą į pusfinalį. Antrą vietą grupėje užėmė ir kitame pusfinalyje kausis Kuprionytė/Rumsevičiūtė. Likusių porų svarbiausios kovos laukia ateityje. Visos dar turi šansą patekti į pusfinalį, nes tik viena pora liks už atkrintamųjų borto.

Pasidomėkite, kaip sekasi kituose miestuose

Artėja svarbus grupių etapo momentas Kaune

Klaipėdiečiai rodo, kaip reikia žaisti grupių etape

 

Sutinku Privatumo politika