menu
search Prisijungti account_circle
close

Padelio lyga

chevron_left
Ruduo 2022 • Kaunas
Naujienos

Artėja svarbus grupių etapo momentas Kaune

2022-11-21
GRIP padelio lygos turnyras po truputį įsibėgėja ir Kaune. Suprastėjus orams vis sudėtingiau planuoti laiką bei rasti laisvų aikštelių. Tačiau tai neužgožia kauniečių entuziazmo varžytis padelio aikštelėse. Vangi turnyro pradžia nuteikė pesimistiškai, tačiau dabar, grupių etapo terminui artėjant į pabaigą, artėja patys svarbiausi viską lemiantys padelio mačai. Būtent tai, kas traukia į šį turnyrą pačius kovingiausius padelio mylėtojus.
Artėja svarbus grupių etapo momentas Kaune

TOP (B/B+) divizionas

Grupių etape pirmauja čempionų titulą ginantys Buntis/Makulavičius. Jie jau turi du taškus iš tiek pat galimų. Grupėje nepralaimėję lieka ir Biriukovas/Stankūnas, tačiau jie sužaidę tik vieną mačą. Kadangi dar liko sužaisti pusę visų mačų, galutinė rikiuotė grupėje paaiškės vėliau.

Challenge (B-/C+) divizionas

Septynios poros varžosi vienoje grupėje. Sužaidus 8 mačus iš 21, net trys poros turi surinkę po du taškus. Be pralaimėjimų žengia Navickas/Simaška ir Meiliūnas/Streleckis. Tikėtina, kad mačas tarp šių dviejų porų bus vienas iš lemiančių galutinę rikiuotę grupėje. Keturios geriausios poros pateks į atkrintamųjų etapą.

Light (C/C-) divizionas

Ramanauskas/Snarskis pavyzdingai jau sužaidė visus šešis mačus grupių etape ir pasiekė keturias pergales. Tačiau to nepakaks pirmajai vietai grupėje, nes juos nugalėję Kazėnas/Memėnas irgi turi keturis taškus, tačiau nepralaimėjo nė karto. O jiems ant kulnų lipa tris taškus turintys Kvietkauskaitė/Petrauskas. Į kitą etapą pateks keturios geriausios poros kurios sužais pusfinalius, finalą ir dėl trečios vietos.

Moterų C+ divizionas

Aštuonių porų grupėje dar sužaista mažai mačų, todėl skambių išvadų ar prognozių daryti neverta. Pavyzdingą formą ir aktyvumą demonstruoja Gorbačiovė/Skirgailaitė, pasiekusios tris pergales per tiek pat susitikimų. Po grupių etapo keturios geriausios poros sužais 2 pusfinalius ir mačus dėl pirmos ir trečios vietos.

Pasidomėkite, kaip sekasi kituose miestuose

Kas tęs kovas dėl čempiono titulo Vilniuje

Klaipėdiečiai rodo, kaip reikia žaisti grupių etape

Sutinku Privatumo politika