menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Padelio lyga

lt en
chevron_left
Ruduo 2023 • Vilnius
Naujienos

Meirūnas dalinasi turnyro Tips&Tricks

2023-10-15
Kiekvienam RUDUO'23 dalyviui naudinga informacija, kuri tikrai pravers dalyvaujant turnyre - ne tik surasti reikiamą informaciją, bet (galbūt) ir gauti arba neprarasti taškų!
Meirūnas dalinasi turnyro Tips&Tricks

Trimis patarimais dalinasi Merūnas šiame video. Žiūrėk iki galo!

Net neabejojam, kad bent 1 iš jų NEŽINOJAI:

1. Mačų OFICIALUS derinimas - atrodo paprastas dalykas. BET - kartais varžovų požiūriai ir bendravimo stiliai skiriasi ir kas vienam atrodo kvietimas ir pastangos sužaisti, kito akimis - nieko konkretaus ir atidėliojimas. Kad tokių nesusipratimų išvengtumei, vadovaukis turnyro Nᴜᴏsᴛᴀᴛᴜᴏsᴇ aptarta kvietimo mačui tvarka ir būsi tikras, kad nepavykus susitarti tavo pastangos bus laikomos tinkamomis. Kodėl tai svarbu? Nes, jei mačo susiderinti varžovas NEsistengia, jam neįvykus gali gauti pergalės tašką (be žaidimo!).

2. www.PadelioLyga.lt - ne tik patogiai “pateikia” mačus ir varžovus, bet ir siūlo naudotis:
• PLANAVIMO įrankiu, kuris padeda issiųsti el.laiškus su pakvietimu žaisti tiesiai iš turnyro puslapio, IR
• SUVEDIMO funkcija: sutarto mačo laiką ir vietą padeda įvesti tiesiai į grupės lentelę. Tai palengvina planavimą visai grupei, nes varžovai gali matyti kas su kuo jau susitarę.

3. info@padeliolyga.lt - turnyro eigoje svarbią informaciją siunčiame el.paštu. Jei jų atsisakysi, gali praleisti naudingą informaciją. Pvz.: tik el.paštu dalinamės nuoroda į Viber grupę - ten skelbiame iš anksto tik RUDUO'23 tęstinio turnyro dalyviams rezervuotus laikus, kuriuos galite perimti. Naudinga? Na, jei iš anksto pats nerezervavai, o laisvų kortų nėra - gal pravers ;)

Prašom, nėra už ką. Ir sėkmės mačuose!

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika